ABOUT US

2012 yılında üretime başlayan Manastech Hidrolik Hidrolik Silindir & Pres makinaları 2000m2 lik tesisinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

İmalatları arasında 20 tondan 800 tona kadar kapasiteli Sütunlu Presler, 20 tondan 1200 tona kadar kapasiteli Derin Çekme (Sıvama) Presleri, Hidrolik Silindirler, Özel Presler,  25x50, 30x50, 25x65, 50x80, 70x100, 100x100 paket ebatlarında Hurda Balya Presleri, 20 tondan 300 tona kadar kapasiteli C Tipi Presler ve 20 tondan 200 tona kadar kapasiteli Atölye presleri yer almaktadır.

Kendi bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik kadrosu ile sanayinin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve kaliteli ürünler geliştirebilmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine ihracat gerçekleştiren firmamız, tanıtım çalışmaları ile ihracat yelpazesini genişletmektedir.

 

 

Vizyonumuz

Uluslararası seviyede ürünler üretmek  ve AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini geliştirmek

Misyonumuz

Ülkemizin hidrolik silindir ve pres makinaları sektöründe söz sahibi olması için kaliteli ürünler geliştirmek

 

HİZMETLERİMİZ

Teknik Destek

Hidrolik Pres Makineleriniz ve sistemleriniz için bakım hizmeti

Ürün Geliştirme

Özel ihtiyaçlarınıza yönelik özel tasarım makinalar üretim hizmeti. Uzman mühendis ve tasarım kadrosu ile ihtiyaçlarınıza en kaliteli makina çözümleri

Satış Sonrası Destek

Online olarak satış sonrası hizmeti. Manastech Makinalarınızın sahip olduğu online bağlantı ile sorunlarınıza hemen çözüm.

Mühendislik

İhtiyaçlarınıza yönelik mühendislik ve proje geliştirme hizmeti